PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. | KARIÉRA
Pragotherm
Pragotherm
Pragotherm

Sanace Čapkovy Dášeňky ve Svitavách

Naše společnost dokončila odřasení a aplikaci antibakteriálních probarvených nátěrů na bytovém domě Bratří Čapků ve Svitavách.

Sanace "hokejky" v Liberci

Naše společnost získala v Liberci zakázku na čištění a provedení ochranných nátěrů jednoho z největších panelových domů v České republice tzv. hokejku...

Čistění fasády Taj Mahalu v Indii

Udržování čistého povrchu fasád Taj Mahalu, který je z bílého makranského mramoru má šanci udržet tuto jedinečnou památku pro příští generace...

Další články >>
Pragotherm

194000

Kariéra

Obkladač

Náplň práce:

Hledáme do svého týmu 2 spolehlivé a zkušené obkladače pro vytvoření samostatné pracovní jednotky. Náplní bude realizace svěřených zakázek tj. rekonstrukce lodžií, balkonů, vstupů do objektů atd.

Požadujeme:

  •          praxe v oboru min. 5 let
  •          ŘP skupiny B
  •          spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  •          práci na HPP nebo ŽL
  •          místo práce Praha a okolí
  •          motivační platové ohodnocení, plat 30-45 tis. Kč /měsíčně

Místo práce: Praha a okolí

Termín nástupu: 03-04/2018

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: bares@servisfasad.eu

Malíře, natěrače – jednotlivce i skupiny pro nátěry fasád

Profil společnosti:
Jsme společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů.
Hledáme do svého týmu zkušené malíře z celé České republiky pro vytvoření  více  pracovních skupin.

Náplní bude realizace svěřených zakázek. Čištění fasád panelových a bytových domů a jejich nátěr.

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • ŘP skupiny B
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • odborné zaškolení
  • místo práce Praha a okolí
  • mzda průměr 30 tis. měsíčně
  • služební vůz

Místo práce: Praha a okolí

Termín nástupu: 03/2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis včetně fotografie s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, pište na bares@servisfasad.eu nebo volejte na tel.: 774 361 508

PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.
Bílenecké nám. 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
tel.: +420 266 313 728

info@servisfasad.eu

www.servisfasad.eu