KARIÉRA

Malíře, natěrače – jednotlivce na doplnění týmu pro nátěry fasád

Profil společnosti:
Jsme společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů.
Náplň práce:
Hledáme do svého týmu zkušené malíře z celé České republiky pro doplnění pracovní skupiny.

Náplní bude realizace svěřených zakázek. Čištění fasád panelových a bytových domů a jejich nátěr.

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • ŘP skupiny B
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  • práci na HPP nebo na ŽL
  • odborné zaškolení
  • místo práce Praha a okolí
  • služební vůz

Místo práce: Praha a okolí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis včetně fotografie s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, pište na info@servisfasad.eu nebo volejte na tel.: 774 361 508

Horolezce – výškové pracovníky pro nátěry fasád

Jsme společnost specializující se na sanace a čištění fasád

Hledáme do svého týmu spolehlivé a zkušené horolezce z Prahy a okolí pro vytvoření pracovní skupiny. Náplní bude realizace svěřených zakázek. Čištění fasád a jejich nátěr pomocí horolezecké techniky na bytových domech.

Požadujeme:

  •          praxe v oboru
  •          osvědčení pro práce ve výškách
  •          ŘP skupiny B
  •          spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  •          práce na ŽL
  •          odborné zaškolení
  •          místo práce Praha a okolí
  •          mzda cca 50.000,- Kč/měsíc

Termín nástupu: 2021

VOLEJTE NA 774 361 502 NEBO PIŠTE NA info@servisfasad.eu