Konference SME Convention v Indii

06/04/2023

Konference SME Convention v Indii

Ve dnech 19.- 21. 3. 2023 se v hlavním městě Indie New Delhi konala akce SME Convention 2023, které se zúčastnila také malá delegace Asociace malých a středních podniků ČR, jejíž součástí byli také zástupci společnosti PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. 

V rámci této příležitosti došlo k navázání významných kontaktů s indickými partnery, kteří projevili veliký zájem o naše inovativní technologie, produkty a služby. Konference se zúčastnili významní ministři z různých svazových států Indie, dále pak více než 1500 zástupců indických firem a další desítky zahraničních delegací z celého světa. 

Indický trh je nyní na vzestupu a představuje velkou příležitost pro podnikatele ze zahraničí, kteří mají zajímavé a inovativní produkty a mají odvahu vstoupit do světa businessu právě zde. Tuto příležitost si uvědomujeme a proto chceme expandovat s vlastními vyvíjenými technologiemi do Indie. Již třetím rokem provozujeme v hlavním městě Bengaluru ve státě Karnataka dceřinou vývojovou a výrobní společnost. Tato konference byla skvělou příležitostí, jak informovat další indické státy a jejich podnikatele, investory a památkáře o našem vývoji a technologiích.