REKONSTRUKCE STŘECH

REKONSTRUKCE A RENOVACE STŘEŠNÍCH KRYTIN TECHNOLOGIÍ POLYURETANOVÝCH POVLAKŮ WEBER


Nejčastěji používaným řešením hydroizolace plochých střech byla od 50. let minulého století asfaltová lepenka a její různé varianty a modifikace. Spojovala se pomocí plynových hořáků – natavením, nebo v úplných počátcích pokládáním do rozlitého horkého asfaltu. V 90. letech 20. století se začíná rozšiřovat technologie folií změkčeného PVC spojovaných horkým vzduchem.

Tyto tradiční metody s sebou však nesou několik problémů, jako jsou obtížně řešitelné střešní detaily, křehnutí vlivem povětrnostních podmínek a UV záření, nebo možnost defektů v lepených spojích.


Co se s tím dá dělat?

Jako řešení těchto nedostatků se stále více uplatňuje revoluční technologie polyuretanových povlaků od firmy Weber. Tyto membrány se nanášejí za studena pomocí válečku nebo airless stříkáním a přinášejí inovativní řešení pro renovace a rekonstrukce střech s několika klíčovými výhodami.

Bezešvá technologie:

Polyuretanové membrány nabízí 100 % bezešvou technologii, eliminující riziko poškození ve spojích. To znamená vyšší odolnost a dlouhodobou spolehlivost bez obav z průsaku vody.


Trvale elastický materiál:

Díky své trvalé elasticitě a absenci změkčovadel jsou polyuretanové povlaky odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům. To zajišťuje delší životnost a minimální údržbu.

Jednoduché a spolehlivé řešení detailů:

Polyuretanové povlaky umožňují jednoduché a spolehlivé řešení střešních detailů, což eliminuje komplikace spojené s tradičními technologiemi.

Univerzální Použití:

Tyto povlaky nejsou pouze efektivní pro nové střechy, ale jsou ideální i pro renovace asfaltových pásů a fólií z měkčeného PVC nebo TPO folií. Jsou schopny odolávat chůzi i pojezdu automobilů.

Rychlá Aplikace:

Díky svému jednoduchému nanášení a rychlé aplikaci přinášejí polyuretanové povlaky efektivní a časově nenáročné řešení pro renovace střech.

Ekonomická Výhodnost:

Polyuretanové povlaky od firmy Weber poskytují nejen technologickou inovaci, ale přinášejí také výrazné ekonomické výhody. Oproti nákladnému procesu strhávání staré krytiny a instalace nové střešní krytiny je toto řešení cenově efektivnější volbou.

Záruka až 25 let

Výrobce poskytuje na toto řešení záruku až 25 let. Díky tomu máte jistotu, že investice do Vaší střechy je dlouhodobě zajištěna.

Požární odolnost B ROOF T3

Tato technologie disponuje výjimečnou požární odolností, kterou jiné konkurenční výrobky nenabízejí.


 Využijte výhody moderních polyuretanových povlaků od firmy Weber. Ušetřete náklady a zajistěte své střeše nejlepší možnou ochranu, dlouhou životnost a krásný vzhled. Otevřete si cestu k inovativním řešením v oblasti renovací střech a užívejte si bezstarostné bydlení bez obav o stav vaší střechy.