ODSTRANĚNÍ ŘAS A PLÍSNÍ

 

Konzultace

Rádi vás navštívíme a projednáme s vámi vaše požadavky, stav fasád, příčiny napadení mikroorganismy a možnosti technického řešení. Konzultace a zpracování cenových nabídek nabízíme svým klientům ZDARMA.


 


Odstranění řas a plísní z fasád domů


 

Analýza mikroorganismu

Na základě odebraných vzorků provedeme analýzu všech mikroorganismů na vaší fasádě. Zjistíme, co na vaší fasádě roste a jestli některé mikroorganismy - jako plísně - neohrožují zdraví obyvatel domu. Součástí mikrobiologického protokolu je posouzení vlivu mikroorganismů na zateplené fasády a posouzení zdravotních rizik pro obyvatele se sníženou imunitou.

Analýzy a posouzení napadených fasád mikroorganismy provádíme v součinnosti s certifikovanou laboratoří TUL (Technické univerzity v Liberci).

Odstranění řas a plísní z fasád domů


 

Technické řešení

Na základě aktuálního stavu fasády a výsledku analýzy vám zpracujeme návrh technického řešení včetně cenové nabídky. Naším cílem je navrhnout takové řešení, které prodlouží životnost fasády o dalších 10 - 20 let.

Odstranění řas a plísní z fasád domů


 

Ochranné transparentní a probarvené nátěry

Na základě technického posouzení a životnosti zateplených fasád navrhneme nejvhodnější technologii.

Na fasády, které mají zachovalou barevnost a pigmentaci používáme fotoaktivní transparentní nátěrový systém Algaclean. Fotokatalytickým nátěrem docílíme dlouhodobé ochrany a oživení vzhledu fasády.

U zateplených fasád, které nemají dostatečnou barevnost, aplikujeme antibakteriální nátěry a elastické probarvené nátěry, díky kterým získají zateplené fasády nový vzhled.

Odstranění řas a plísní z fasád domů


 

Záruky

Díky našemu individuálnímu přístupu ke každému klientovi a s využitím nejnovějších technologií  poskytujeme záruky na provedené dílo na dobu až 10 let.

Odstranění řas a plísní z fasád domů


Rádi Vás navštívíme a projednáme s vámi Váš záměr a možnosti obnovy Vaší fasády.

Neváhejte nás kontaktovat:

Tel: +420 266 313 728
info@servisfasad.eu

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!